paznokcie żelowe

Jak zrobić paznokcie żelowe

Więc, jest taka mała historia z powrotem do tego paznokcia żelowego w domowym poradniku. Niektóre z tych produktów kupiłem prawie 3 lata temu, ponieważ myślałem, że zacznę robić paznokcie żelowe w domu. Próbowałam dwa razy… i za każdym razem chciałam wybić dziurę w ścianie. Nie wiedziałam, co robię, a nawet kiedy chodziłam na tutoriale, nie działały dla mnie!

Przez ostatnie półtora roku chodziłam do salonu przynajmniej raz w miesiącu, żeby zrobić sobie żelowe paznokcie. Dużo uwagi poświęcałam na produkty, których używali, ale nadal nie miałam ochoty robić paznokci w domu. Było jednak kilka rzeczy, które mnie martwiły – 1) Robienie paznokci było tak czasochłonne! Musiałam jechać do i z salonu paznokci (zazwyczaj 20 minut w każdą stronę), a potem byłam tam przez godzinę, i 2) nie mogłam znaleźć nikogo, kto by mi się podobał. Ostatnim razem, kiedy jechałam, mężczyzna robiący mi paznokcie nie był zbyt miły, że tak powiem. Przypadkowo uderzyłam paznokciem o suszarkę do paznokci, a on spojrzał na mnie i zaczął mnie pouczać, dlaczego powinnam trzymać rękę nieruchomo, być bardziej ostrożna, a potem przewrócił na mnie oczy.

Więęęęc… to prowadzi mnie tu dzisiaj! Te dwa czynniki zmotywowały mnie do dania kolejnej szansy na zrobienie paznokci żelowych w domu. Nauczyłam się kilku rzeczy na przestrzeni lat. To miłe, bo teraz mogę usiąść i obejrzeć program w telewizji (kto ma na to czas?! Ja teraz mam) i robić paznokcie w domu, oszczędzając pieniądze. To jest wygrana/wygrana. Oh, i nikt nie rzuca na mnie okiem.

Po pierwsze, będziesz potrzebował zapasów, żeby zdobyć żelowe paznokcie w domu. Należy pamiętać, że jest to inwestycja początkowa, ale zwróci się kilka razy, a potem będzie znacznie mniej kosztowne niż pójście do salonu każdego miesiąca. Materiały, które kupujesz będą albo zrobić lub złamać swój sukces, i jak powiedziałem, obserwowałem, co używać i myślę, że dużym powodem, dla którego dostałem tak niesamowicie sfrustrowany pierwsze kilka razy zrobiłem swoje własne paznokcie żelowe jest to, że nie miałem odpowiednich materiałów do sukcesu.

ZAPASY, KTÓRYCH BĘDZIESZ POTRZEBOWAĆ DO PAZNOKCI ŻELOWYCH W DOMU:

 1. Lampa do paznokci. Ta, którą dostałam kilka lat temu nie jest już na sprzedaż, ale zrobiłam swoje badania i ta jest świetną opcją. Ma setki wspaniałych recenzji i jest około 1/4 ceny, którą zapłaciłem za swoje.
 2. Aceton do usunięcia lakieru. To jest ten, który kupiłam, który uwielbiam (nie dotarł do czasu, kiedy zrobiłam te zdjęcia i dlatego nie jest sfotografowany).
 3. Bawełniane podkładki
 4. Lakier do paznokci nasączony klipsami (ułatwiają one usunięcie lakieru)
 5. Płyn do zdejmowania naskórka
 6. Pilniczek do paznokci – WYSOCE polecam szklany pilniczek do paznokci. Ten jest świetną opcją!
 7. Stalowy obcinacz do skórek i obcinacz do skórek – mam ten i uwielbiam go, ale jest to świetne połączenie obcinacza do skórek i obcinacza do skórek.
 8. Obcinaczki do paznokci
 9. Obcinarki do skórek
 10. Blok buforowy do paznokci
 11. Wcieranie alkoholu
 12. Spoiwo PH, lakier bazowy i lakier nawierzchniowy – to świetny pakiet właśnie tutaj. Moje ulubione marki żelowych lakierów do paznokci to Gelish i OPI.
 13. Żelowy lakier do paznokci – wyszukaj tutaj kilka ulubionych kolorów. Uwielbiam ten kolor, ten kolor i ten kolor bardzo mi się podoba.
Utworzonych artykułów 2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Related Posts

Zacznij wpisywać wyszukiwane hasło powyżej i naciśnij Enter, aby wyszukać. Naciśnij ESC, aby anulować.

Wróć na górę